اتفاقات جدید نقاط دیگر دنیا

دنیای کسب و کار در هفته‌ای که گذشت

دنیای کسب و کار در هفته‌ای که گذشت:

1- آغاز همکاری اسنپ تریپ و ایرانسل

با آغاز همکاری اسنپ‌تریپ و ایرانسل، مشترکان این اپراتور تلفن همراه برای دریافت خدمات حوزه سفر و گردشگری از استفاده از اپلیکیشن‌های مختلف بی‌نیاز می‌شوند و از این پس می‌توانند این خدمات را در اپلیکیشن ایرانسل من دریافت کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

2- 29 آذر ماه اعلامیه سومین دوره مسابقات دیجی‌کالا کاپ منتشر شد.

رقابت دیجی‌کالا کاپ (Digikala Cup) رقابتی در حوزه تکنولوژی است که حالا به سومین دوره برگزاری رسیده است. هدف از برگزاری مسابقه دیجی‌کالا کاپ، ایجاد رقابت سالم و سازنده میان برنامه‌نویس‌ها و جذب استعدادهای برتر این حوزه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

3- حضور سرمایه گذاران خطرپذیر در یلدای کارآفرینان استارتاپی ۹۹

نشست سالیانه یلدای کارآفرینان استارتاپی ایران با حضور سرمایه گذاران، مدیران کسب و کارها و نهادهای دولتی زیست بوم فناوری کشور در دو روز متوالی و متاثر از شرایط کرونایی بصورت آنلاین برگزار شد.

در این برنامه دکتر محمدمهدی فریدوند با اشاره به تاثیرات کرونا بر کسب و کارها گفت: سرمایه گذاران تاکنون با ریسک های مربوط به تیم سازی، پتانسیل های رشد فناوری ها، تجاری سازی ایده ها و غیره تکامل یافته اند، اما بحران کرونا منجر به بروز نااطمینانی های بیشتری در آینده کسب و کارها شده و استراتژی‌های سرمایه گذاران خطرپذیر را تغییر داده است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

4- مریخ ونچرز در استارتاپ خودرو ۴۵ سرمایه‌گذاری کرد.

خودرو 45 با هدف ارائه راهکار‌هایی اصولی در خصوص فرایند پرچالش خرید و فروش و نقل و انتقال خودرو‌های کارکرده پا به عرصه بازار گذاشت. به بیان دیگر خودرو۴۵ سرعت نقد شوندگی، امنیت معاملات و شفافیت را با خود به این بازار آورده است. این استارتاپ با در دسترس قرار دادن شعب کارشناسی خودرو برای فروشندگان تلاش می‌کند تا با بررسی دقیق و کارشناسی شده خودرو‌ها به صورت شفاف آن‌ها را قیمت‌گذاری کند و در نهایت برای انجام معامله‌ای امن آن‌ها را در اختیار خریداران مورد تایید خود قرار دهد.

به گفته مدیران مریخ‌ونچرز دلیل آن‌ها برای سرمایه گذاری روی استارتاپ خودرو ۴۵ تیم مدیریتی حرفه‌ای و با انگیزه آن در کنار بازار روبه‌رشد این صنعت در ایران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

5- تخفیف مشترک ۱۰ کسب و کار B2B ایرانی به مناسبت یلدا

همکاری ده کسب و کار برجسته ایرانی به مناسبت یلدا که تا 3 دی ماه هم ادامه دارد.

برخی از این کسب و کارها: نرم افزار CRM “دیدار”، دفتر کار مجازی “دفترشما”، درگاه پرداخت “زیبال” و ابزار مدیریت شبکه‌های اجتماعی «نوین هاب» هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

6- برگزیدگان چهارمین دوره رویداد تکانش معرفی شدند

چهارمین دوره رویداد تکانش، با هدف جذب افراد دغدغه‌مند حل مسائل تعلیم و تربیت، به صورت مجازی توسط خانه نوآوری تعلیم و تربیت برگزار شد. این رویداد با پایان یافتن فرایند داوری و معرفی برگزیدگان به کار خود خاتمه داد و در نهایت برگزیدگان می‌توانند در فرایند شتاب‌دهی خانه نوآوری تعلیم و تربیت قرار ‌گیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

یاشار ظروفی مدیر محتوا

رایگان کسب و کارت رو آنلاین کن.

اگر صاحب یک کسب و کار B2B یا عمده‌فروشی هستید، می‌توانید در هزاران محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین بفروشید.

برای خرید یا فروش عمده محصولات تجاری و صنعتی، دکمه زیر را لمس کنید و وارد سایت هزاران شوید.