اتفاقات جدید نقاط دیگر دنیا

هفته نامه شهر فرنگ شماره 2

دنیای کسب و کار در هفته‌ای که گذشت (هفته اول دی 99)

1- سرویس «پلاس» تپسی آغاز به کار کرد.

سرویس «پلاس» به عنوان جدیدترین خدمت تاکسی اینترنتی تپسی راه‌اندازی شد. در این سرویس، خودروهایی با مدل و کیفیت بهتر، کار خدمت‌رسانی به کاربران را انجام می‌دهند.
سرویس پلاس تپسی برای مسافرانی طراحی شده که ممکن است به دلایل مختلف، اولویت‌شان سفر به وسیله خودروهایی با مدل بالاتر باشد؛ به عنوان مثال، این سرویس می‌تواند برای سازمان‌هایی که از تپسی برای رفت و آمد مدیران یا میهمان‌هایشان استفاده می‌کنند یا سایر کاربرانی که می‌خواهند از تپسی برای رفتن به مراسم یا رویدادهای خاص استفاده کنند، جذاب باشد.

برای مطالعه خبر کامل اینجا کلیک کنید.

اخبار

2- نمایندگان مجلس از ضرورت بازگشت قیمت ها به پلتفرم های آگهی های آنلاین دفاع کردند.

طی روزهای گذشته تنی چند از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن اذعان به اشتباه بودن حذف قیمت از وب سایت ها، از تبعات نامطلوب این تصمیم از جمله حذف شفافیت از بازار و مهاجرت فعالان بازار به شبکه های اجتماعی که هیچ نظارتی بر آنها وجود ندارد، سخن گفتند. اما به نظر می رسد اعتراض نمایندگان مجلس به همین جا ختم نشده است. امروز سه نماینده دیگر نیز در این باره اظهار نظر کردند. علیرضا سلیمی، عضو هیئت رئیسه مجلس، رحمت‌الله نوروزی عضو کمیسیون کشاورزی و حجت الله فیروزی، سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن در گفت‌وگو با خبرنگار وانا نیوز اعلام کردند که حذف قیمت خودرو و مسکن از پلتفرم‌های اینترنتی تصمیمی نادرست و پرهزینه بوده است و از دولت و حاکمیت خواستند تا امکان بازگشت قیمت ها به وب سایت هایی چون دیوار، باما و… را فراهم کنند.

برای مطالعه خبر کامل اینجا کلیک کنید.

مدل کسب و کار b2b دیجیتال

3- مجازی شدن شبکه توزیع کالا با استفاده از فرصت کرونا

به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی در حاشیه پنجمین کنفرانس بین المللی مدیریت صنعتی در گفتگو با خبرنگاران، بیان کرد: ماموریت اصلی وزارت صمت در این شرایط تامین و عرضه به موقع کالا است که بخشی از تامین کالا مربوط به حوزه واردات است و وارد کنندگان بر اساس ضوابط به واردات کالاها مبادرت می ورزند.

برای مطالعه خبر کامل اینجا کلیک کنید.

یاشار ظروفی مدیر محتوا

رایگان کسب و کارت رو آنلاین کن.

اگر صاحب یک کسب و کار B2B یا عمده‌فروشی هستید، می‌توانید در هزاران محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین بفروشید.

برای خرید یا فروش عمده محصولات تجاری و صنعتی، دکمه زیر را لمس کنید و وارد سایت هزاران شوید.